Dermosin Gold Leke Giderici Cilt Beyazlatıcı Gündüz Kremi

DERMOSİN GOLD LEKE GİDERİCİ & CİLT BEYAZLATICI

GÜNDÜZ KREMİ

DermosinGOLD leke giderici gündüz kremi; içeriğinde bulunan güneş koruma filtreli ve pigmentasyon düzenleyici aktif maddeler ve %100 bitkisel özleri sayesinde cilt lekelerine karşı maksimum etki sağlar. Güneş ışığı cilde temas ettiği zaman savunma mekanizmalarına rağmen deri hücrelerinde istenmeyen değişikliklere neden olur yani derideki hücre yapısında bozulmalar meydana gelir.

 

DermosinGOLD Leke Giderici Gündüz Kremi, tüm bu zararlı etkenlerden cildinizi korumak adına özel olarak üretilmiştir. Aynı zamanda nemlendirme özelliği ile gün boyu cildinizi çevresel faktörlere karşı koruyarak, cildinizin taze ve temiz kalmasında en büyük yardımcınızdır. DermosinGOLD Gece ve Gündüz Leke Giderici Kremi beraber kullanıldığı takdirde etkisi ilk haftadan itibaren gözlenir. Cildin dur, lekesiz ve ışıltılı görünmesini sağlar.

 

KULLANMI: DemosinGOLD leke giderici ve cilt beyazlatıcı bitkisel gündüz kremi, leke olan bölgelere sabahları uygulanmalıdır. Yaz aylarında güneşe maruz kalmadan 15 dakika önce uygulanır ve der 6 saatte bir tekrarlanması gerekir. Ürün etkisini 6 hafta düzenli kullanımda gösterir. Suya ve terlemeye dayanıklıdır.